Návrh interiéru

Společně vytvoříme interiér vašich snů.

Návrh interiéru zahrnuje:

Jak bude probíhat naše spolupráce?

První schůzka

Poté, co se setkáme, ujasníme si zadání a rozsah projektu a vaše požadavky. Vysvětlím vám postup návrhu a ideálně si prostory i osobně prohlédnu.

ZAMĚŘENÍ PROSTORŮ

Na základě prvotní konzultace a vámi poskytnutých podkladů a informací vám vypracuji cenovou nabídku za návrh. Po jejím schválení si prostory zaměřím.

ROZPRACOVÁNÍ NÁVRHU

Následně začínám pracovat na samotném návrhu, většinou dispozičním a stylovém. Vypracuji vám 3D návrh zadaného prostoru s vizualizacemi.

Poté se společně sejdeme nad hotovým návrhem, projdeme si dispozici a vybrané materiály, ale i spotřebiče, nábytek, zařizovací předměty i interiérové doplňky. Vzorníky a katalogy vám samozřejmě ráda poskytnu k zapůjčení/prostudování.

FINÁLNÍ ÚPRAVY

Po finálních korekcích návrhu (úpravách či změnách dle naší předchozí domluvy) vám posílám finální 3D vizualizace navrženého interiéru. Vámi odsouhlasenou finální verzi dostává klient jak v elektronické, tak v tištěné podobě společně s vystavenou fakturou za stylové a dispoziční řešení daného interiéru.

PODKLADY PRO DODAVATELE

Součástí je samozřejmě i příprava výkresů pro jednotlivé profese (např. okótované a zpopisované výkresy pro výrobu/ truhláře včetně specifikace vybraných dekorů, kování a doplňkového materiálu, zařizovacích předmětů, dále příprava instalačních plánů apod.)

REALIZACE

Na přání klienta zůstávám i při realizaci. Po schválení veškerých podkladů dohlížím na její průběh.
Upřednostňuji práci se „svými“ řemeslníky/ dodavateli, jejichž práci znám a vím, co od nich mohu očekávat. Součástí je i příprava výkresů pro jednotlivé profese (viz.výše).

Cenu si účtuji hodinovou sazbou a při dojezdu nad 30km připočítávám dopravné.

Cena za návrh interiéru

Cena je individuální dle rozsahu projektu (počtu místností, variant návrhu, odpracovaných hodin, apod.) – cca od 3.000,- Kč výše a dle předchozí domluvy s klienty.

Spokojení zákazníci