Ing. Zuzana Kostínková

Společně vytvoříme interiér vašich snů.

Co se interiérového designu týká, vždy mě bavilo listovat webovými stránkami a časopisy o bydlení. Probírat se kolekcemi dekorativních materiálů a vzorků. Procházet se prodejnami s nábytkem a bytovými doplňky, nasávat nové trendy a inspiraci.

Vystudovala jsem stavební průmyslovku ve Volyni a fakultu stavební na ČVUT v Praze a do té doby jsem za sebou měla několikaleté zkušenosti na pracovních pozicích ve stavební firmě a firmě distribuující průmyslovou chemii. To mi bezesporu dodalo mnoho nových poznatků a zkušeností, ale…

…touha dělat práci, která vás skutečně baví a naplňuje a navíc možnost být „pánem svého času“ a sama si organizovat čas na práci a čas pro svoji rodinu.

Mé velké díky patří Barbaře Venter, zakladatelce DesignŠkoly, která mě obohatila novými znalostmi a zkušenostmi v oblasti designu a „nakopla“ mě k mé designérské realizaci.

Navrhovat jsem začala v roce 2019, kdy jsem absolvovala intenzivní komplexní studium interiérového designu na DesignŠkole v Praze. Hned poté jsem navázala spolupráci s partnery, kteří kladou důraz na kvalitu, a na které se mohu s důvěrou obrátit a spolehnout.

Od ledna roku 2021 spolupracuji s kuchyňským studiem Calta-K v Milevsku, kde klientům zpracovávám převážně studie kuchyňských sestav od dvou německých výrobců Schüller a Nobilia.

Mám ráda dekory dřeva v kombinaci s harmonizujícími barvami, které tvoří útulno a teplo domova. Ctím tradice a daná pravidla, ale nebojím se nových trendů. Vybírám kvalitní materiály a pozornost věnuji každému detailu.

Spokojení zákazníci