Rekonstrukce
bytové jednotky

Koupelna

Klienti požadovali pouze dispoziční návrh koupelny s toaletou, bez konkrétního vybavení a zařizovacích předmětů. Dispoziční řešení zpracováno jako jeden z podkladů pro plánovanou kompletní rekonstrukci bytové jednotky. Zvolena rohová vana se zákoutím pro sprchování, výklenek s prostorem pro pračku (sušičku), toaleta „skrytá“ výhledu do prostorného okna, které je v místnosti dominantou. Na protilehlé straně místnosti navržen prostor pro umyvadlo, úložné prostory (skříňky), elektrický radiátor a věšáčky např.na župany, schované za dveřmi.

Kuchyně

Kuchyňská sestava do „L“ navržena až do výšky stropu, z důvodu potřeby získat co nejvíce úložného prostoru. Navrženo v kombinaci dekorů Dub Sherman koňakově hnědý a platinově bílá s černými doplňky (úchytky, spotřebiče, dřez s baterií atd.). Kuchyňská sestava navržena v rámci kompletní rekonstrukce bytové jednotky, včetně podkladů pro následnou výrobu na míru truhlářem.

Spolupráci se Zuzkou mohu všem vřele doporučit. S rekonstrukcí bytu jsme začali v době, kdy už jsem byla v pokročilé fázi těhotenství, a jen díky Zuzce se podařilo, dotáhnout podstatné časti rekonstrukce včas. Nejen že je skvělá designérka, která se téměř okamžitě naladí na vaší vlnu, ale i nedocenitelná organizátorka se skvělými komunikačními dovednostmi. Rozkreslila nám celý byt a to hned v několika návrzích, které ochotně upravovala dle našich představ. Vždy poukázala na praktické výhody a nevýhody jednotlivých návrhů, které by člověka hned nenapadly. Společně jsme se zaměřili především na kuchyň s jídelnou, kde se Zuzka postarala i o realizaci kuchyňské linky, pohlídala termín jejího dokončení a následnou montáž. Mimo to nám pomohla vybrat a objednat spotřebiče, vše za velmi příznivou cenu. Dále jsme se zaměřili na koupelnu. Do nevelkého prostoru se jí podařilo dispozičně umístit vše, co jsme si přáli, včetně rohové vany. S přítelem jsme poměrně nerozhodní, vše dlouho zvažujeme, než se pro něco rozhodneme a myslím, že bez Zuzky bychom tuto rekonstrukci nikdy nedokázali dotáhnout. Vždy nás perfektně navedla tím správným směrem. Při pohledu na naší kuchyně jsem si ještě nikdy neřekla, že bych udělala něco jinak a věřte, že v jiných mých rozhodnutích se mi to stává často. Zuzko, ještě jednou ti děkuji za zdařilou a v mnoha ohledech nelehkou rekonstrukci.