Mušlová kuchyně
v panelákovém bytě

Návrh kuchyňské sestavy do bytu v panelákovém domě. Na přání klientky včetně zajištění následné realizace (návaznost řemesel), kdy po schválení veškerých podkladů dohlížím na její průběh.  

Typická je zde jednoduchá barevnost, ideálně do menších prostorů. Barevně převládá kombinace mušlově bílé nábytkové sestavy se světle šedou výmalbou. Výraznějším prvkem je pracovní deska s obkladem a stůl v dřevodekoru dubu Havana hnědá. 

Navrženo pro Calta kuchyně Milevsko.

Když jsem se rozhodla pro rekonstrukci kuchyně mých rodičů v panelákovém bytě, neměla jsem téměř žádnou představu.  Hned po prvním setkání s designérkou Zuzkou Kostínkovou jsem věděla, že to byla ta nejlepší volba. Zuzka se naprosto spontánně naladila na naši představu a já jsem si připadala jako v pořadu " Jak se staví sen" Zorganizovala veškeré stavební úpravy, včetně demontáže původní kuchyně tak, aby se vše zvládlo během pár dní a bez jakéhokoliv stresu to na sebe navazovalo. Pokud bylo potřeba něco doladit, neměla žádný problém přijet o víkendu, na telefonu byla k dispozici v jakémkoliv čase. Konečný výsledek je jednoznačně perfektní, využití každého místa v kuchyni až neuvěřitelný, celkový design nádherný.  Jestli si chcete v panelákovém bytě připadat jako ve snu, nechte to na Zuzce, je to opravdu člověk na svém místě.